PH-balanced products are the best thing in the world!

Czy masz psa, który swędzi się na czerwono?

Teraz może być mnóstwo powodów, dla których twój pies swędzi. W końcu wszystkie są różne. Miejscowe alergie skórne mogą odgrywać pewną rolę, mogą odgrywać rolę, lub jedzenie, które jedzą, a może nawet wpływ różnych traw lub wody, w której się bawią. Ale rozważmy również to ...
Czy kiedykolwiek używałeś własnego szamponu i odżywki na swoim psie podczas kąpieli?

Pomyślmy więc o najważniejszym składniku skóry Twojego psa. Lactic Acid lub względna równowaga pH - ta lekko kwaśna warstwa pokrywająca ich skórę, chroniąca je przed nieprzyjemnymi zanieczyszczeniami środowiska, takimi jak bakterie, pasożyty i wirusy. Mówiąc naukowo, warstwa rogowa naskórka to najwyższa warstwa skóry odpowiedzialna za utrzymanie zdrowych i nawilżonych zewnętrznych części psa.

Kiedy kąpiemy psa mydłem i szamponem, część tej ochronnej warstwy kwaśnego oleju zostaje zmyta. To część procesu. A kiedy równowaga pH zostaje zaburzona, a oleje są usuwane z ich ciał, pozostają bezbronne przed gospodarzami mikroorganizmów. To powoduje, że skóra staje się sucha, podrażniona i czasami łuszcząca się, co może prowadzić do nieestetycznej wysypki, która powoduje straszne swędzenie psa.

Czy powiedziałem, że swędzi?

W rezultacie kwaśny płaszcz psów, ich względna równowaga pH, różni się od naszego!

W zależności od rasy, płci, a czasem wielkości psa, poziom pH wynosi od 6,5 do 7,5 - jest to bardziej zasadowe stężenie niż u człowieka, który siedzi w przedziale od 4,2 do 5,6. Jako wskazówka; pH 7 jest neutralne, wszystko poniżej tego jest uważane za kwaśne.

Czy myślałeś o stosowaniu produktów o zrównoważonym pH?

To zwykli miłośnicy psów. Jeśli szampon stworzony dla ludzi zostanie użyty u twojego psa, zakłóci to jego kwaśny płaszcz, stwarzając możliwość inwazji bakterii, pasożytów i wirusów i wpadnięcia w amok. To pozostawi ich skórę suchą i swędzącą. Pamiętaj, że drapanie oznacza otarcia i otarcia mówią: „Hej bakterie… wchodź!”.


Everydog to profesjonalna pielęgnacja sierści dla psów, która obiecuje Ci najczystszego, najdelikatniejszego i najsmaczniej pachnącego psa w okolicy! Profesjonalne formuły salonów pielęgnacyjnych, naturalnie nawilżające szampony i odżywki mają zrównoważone pH, stworzone specjalnie dla Twojego psa.

Jesteśmy dumni z naszego asortymentu i chcielibyśmy zapewnić wszystkich naszych kochających psy klientów, że nasze wysokiej jakości składniki i naukowe receptury Cię nie zawiodą. Wszystkie produkty są objęte gwarancją 100% zwrotu pieniędzy KEFI animals.

Jeśli masz pytanie lub chcesz porozmawiać z zespołem KEFI animals, wyślij e-mail na info@kefianimals.com lub połącz się za pośrednictwem naszej strony kontaktowej

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published