our story

Hej, jestem KEFI!

Wychowałam się w poczuciu prostego, naturalnego życia z ciekawością podziwiając świat zwierząt. Rodzice nauczyli mnie troski i empatii do zwierząt.

Dziś chce łączyć pasje z pracą tworzyć coś szczególnego, zgodnego z własnymi wartościami i przekonaniami. Ten projekt powstał z myślą o moim przyjacielu, który pokochałby nasze produkty.

Tworzymy markę dla zwierząt. Oferta spełnia oczekiwania miejskiego stylu życia i fanatyków odległych przygód. Bezpieczne produkty, świetnie zaprojektowane, dostępne dla wszystkich.

Nasza misja

W 2020 roku powstało KEFI Animals z prostą misją: Better together - Razem Lepiej - chcemy umożliwić Tobie spędzanie jak największej ilości czasu ze swoim pupilem, bo możesz! Pozwól, że nasze przemyślane produkty będą ogniwem codziennych historii.

O KEFI

Wizja

Życie wśród zwierząt jest naszą pasją. Jesteśmy optymistami i zawsze szukamy nowych i lepszych rozwiązań - od projektowania interaktywnych zabawek, po tworzenie bezpiecznych receptur szamponów, na które każdy może sobie pozwolić. Naszą wizją jest zapewnienie lepszego codziennego życia naszym pupilom i ich właścicielom.

Próbujemy wykraczać daleko poza produkty dla zwierząt. Chcemy, aby nasza działalność wywierała pozytywny wpływ na świat– od społeczności, działań prozwierzęcych, po styl życia.

Filozofia biznesu

Nasza wizja mówi nam, dlaczego istniejemy, a nasza filozofia biznesowa podpowiada nam, co chcemy osiągnąć. Dla każdego, kto odwiedza KEFI, nasza filozofia biznesowa jest bardzo prosta:

"Zaoferować szeroką gamę dobrze zaprojektowanych, funkcjonalnych produktów dla zwierząt w niskiej cenie, aby były dostępne dla jak największej liczby osób”.

Oznacza to, że musimy tworzyć produkty, które są pięknie zaprojektowane, funkcjonalne, trwałe, wysokiej jakości i niedrogie.

Kluczem do sukcesu jest wspólna pasja

Mówiąc o tym, co robimy i broniąc naszych przekonań, możemy przyczynić się do pozytywnych zmian w społeczeństwie.

Nasza kultura opiera się na entuzjazmie, empatii, poczuciu wspólnoty i skutecznych sposobach działania ze współpracownikami i partnerami.

Wierzymy, że skoro tu jesteś i to czytasz możesz być bliski naszym ideą.

Jesteś KEFI!